Ask.fm Hesap Silme, öncelikle Ask.fm nedir onu kısaca bir tanıyalım. Ask.fm hesap açan kullanıcılara ziyaretçilerin soru sorması ve kullanıcılarında o sorulara cevap vermesi şeklinde kullanılan bir sosyal platformdur. Bundan 8 yıl önce 2010 yılında hizmete başlayan Ask.fm, Letonya’nın ilk global projesidir. Ülkemizde de şuan olmasa da geçtiğimiz yıllarda çok kullanılmış ama son 1-2 yıldır artık herkesi kendinden soğutmuştur.Bir hevesle kayıt olan ülkemiz insanları Ask.fm’den soğuduğunda açtıkları bu hesaplarını nasıl silebileceğini araştırmaya başlıyorlar.Şimdi asıl konumuza gelelim.

Ask.fm Hesap Silme

 Hesabınızdan kurtulabilmek için öncelikle tarayıcınızdan Ask.fm’i açıp kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekmekte. Giriş yaptıktan sonra aşağıda ki size sunduğumuz linke tıklayarak hesabınızı silmek için oluşturulan sayfaya gelin.

Ask.fm hesap silme linki: http://ask.fm/account/settings/deactivation

Linke tıklayıp tarayıcınızda açtıktan sonra ekrana gelen hesabı devre dışı bırak isimli bir sayfayla karşı karşıya geleceksiniz. Burada Ask.fm hesap silme ile alakalı bütün bilgileri okuduktan sonra şifrenizi girip hesabı devre dışı bırak butonuna basabilirsiniz.

Benzer Konu
Facebook Hesap Silme
https://www.hesabimisil.com/facebook-hesap-silme/

Ask.fm Hesabı Silme Konusunda Kararsız Kalanlar

 Ask.fm hesabını silmek isteyenler ama iki derede bir arada kalanlar için sevindirici bir haberimiz var. Ask.fm hesabınızı sildiğinizde facebook, twitter tarzında olan sosyal medya siteleri gibi belirli bir zaman geçtikten sonra üyeliğiniz komple silinmemektedir. İstediğiniz zaman kullanıcı adı, şifrenizi girerek ask.fm hesabınızı tekrar aktif hale getirebilir,yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.Bu yüzden Ask.fm hesabınızı silmek istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok,direk silebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz zaman Ask.fm hesabınızı yeniden açabilmektesiniz.

Benzer Konu
Instagram Hesap Silme
https://www.hesabimisil.com/instagram-hesap-silme-kapatma/

Bir Cevap Yazın