Badoo Hesap Silme

Badoo Hesap Silme

Bilindiği gibi Badoo bir sosyal arkadaş bulma sitesidir. Ve 2006 yılından beri dünya genelinde ve ülkemizde oldukça popüler bir sosyal arkadaşlık sitesidir. Özellikle yeni insanlarla tanışmak isteyen kişiler bu siteye hayatlarının bir döneminde üye olmuşlardır. Bu kişiler evlenme, iş güç sahibi olma gibi nedenler sonucu hesaplarını silmek istemektedirler. Badoo hesap silme işlemi doğru ve aşamalarına dikkat ederek yapıldığı takdirde oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Instagram hesabınısı dondurmak istiyorsanız Instagram Dondurma sayfasından, silmek yada kapatmak istiyorsanız Instagram hesap silme veya kapatma sayfasından işlemlerinizi kolaylıkla gerekleştirebilirsiniz.

Badoo Hesabı Silme Aşamaları

Badoo hesap silme aşamaları son derece basittir. Bu aşamaları eksiksiz yapıldığından hesabınız kalıcı olarak silinecektir ve daha sonra başka biri tarafından silinen hesabınızın kullanılması ya da Badoo tarafından hesap bilgilerinizin kayıt altına alınması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Badoo hesabınızın başarılı bir şekilde silinmesi için şu aşamalar sırası ile uygulanmalıdır;

  • Öncelikle kullanıcı adınız ve parolanız ile Badoo hesabınıza giriş yapmalısınız,
  • Sağ üst kısımdaki ayarlar kısmına tıklanması gerekmektedir,
  • Bu sekmesinin içinde en alt kısımda ‘’hesabı sil’’ kısmına tıklamanız gerekmektedir,
  • Bu aşamada Badoo size hesabınızı silme işleminden vaz geçmeniz için kısa süreli bir üyelik teklifinde bulunacaktır. Hesabınızı kesinlikle sileceğinizden eminseniz teklifi reddederek hesabı sil sekmesine tıklanmalıdır.
  • Bu aşamanda sonra sizden tekrar şifrenizi güvenlik gereğince tekrar girmeniz istenecektir. Şifre girildikten sonra hesabınız silinmiş olacaktır.

Bu aşamaları kararlı bir şekilde yapıldıktan sonra başarılı bir badoo hesap silme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Unutulmamalıdır ki birçok hesap sırf unutulduğu için uzun yıllar boyunca sanki aktifmiş gibi görünebilmektedir.

Benzer İşlemler:

 

Bir Cevap Yazın