Dropbox Hesap Silme

Dropbox Hesap Silme 2018; Teknolojinin insan hayatını etkilediği bu dönemde gün geçmiyor ki yeni sosyal medya siteleri insanların kullanımına açılsın. Bunlardan bir tanesi de Dropbox. Genelde telefon kullanıcılarının işine yarayan Dropbox, bizlere bir ücret vermeksizin bedava 2 gb kullanım alanı veriyor. Arash Ferdowsi ve Drew Houston’un ortaklığında kurulmuş olan Dropbox, sadece yurt dışında değil ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda.Fakat bu kadar kullanıcı var diye herkes uygulamadan memnun olacak diye bir şey yok.Bu yüzden şimdi Dropbox hesabını silmek isteyenler için yapmanız gerekenleri bir bir anlatıyoruz.

Dropbox Hesap Silme

 Dropbox hesap silme işlemi diğer sitelere nazaran biraz daha kolay diyebiliriz.Yapmanız gereken siteye kayıt olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile siteye tekrar giriş yapmak.Hesabınıza giriş yaptıktan sonra tarayıcınız üzerinden aşağıda size vermiş olduğumuz linke basarak hesap silme sayfasına ulaşıyorsunuz.

Dropbox Hesap Silme Linki: https://www.dropbox.com/account/delete

  • Yukarıda verdiğimiz linke girdikten sonra karşınıza çıkan sayfada sizden istenen kullanıcı giriş kısımlarını doldurun.
  • Daha sonra biraz aşağıda ki kısıma hesabınızı neden silmek istediğinizi yazın.
  • Hesabınızı neden silmek istiyorsunuz yazan alanının aşağısında bulunan “Daha fazla alana ihtiyacım yok” yazan kısımıda isterseniz işaretleyebilirsiniz.
  • Bu işlemlerden sonra biraz daha aşağıya iniyoruz ve “Hesabımı sil” yazan butona tıklıyoruz ve böylece Dropbox hesabımızı silmiş oluyoruz.

Telefon ve Tablet Kullananlar için Dropbox Hesabı Nasıl Silinir?

Telefon ve tablet ile Dropbox kullananlar,hesabınızı silebilmek için siteyi masaüstü gibi göster yapmalısınız.Yoksa telefon ve tabletten hesabınızı silmeniz mümkün değil gibi duruyor.

Diğer Hespap Silme İşlemleri:

Swarm Hesabı Silme
Whatsapp Hesap Silme
Google Plus Hesap Silme

Bir Cevap Yazın