HesabimiSil.com sitesi, internet üzerinde sosyal medya ve diğer sosyal ağ siteleri üzerinde oluşturulan hesapların nasıl silineceği ve nasıl dondurulacağını anlatan ve bu konuda insanlara ücretsiz bilgi veren bir rehber platformudur.

Günümüzde milyonlarca internet kullanıcısı bir çok siteye üye olmakta ve daha sonra üyeliğini geçici veya kalıcı şekilde silmek istemektedir. Ancak her sitede hesap nasıl silinir yada geçici olarak dondurulur bunu bulmak pek mümkün olmamaktadır. Esas itibariyle HesabimiSil.com sitesi bu tür problem teşkil eden konularda internet kullanıcılarına yazılı ve görsel anlatımlarla kullanıcı deneyimi kazandırmakta ve problemsiz şekilde hesaplarını nasıl silme veya dondurma işlemlerini yapacaklarını anlatmaktadır.

Üye olduğunu bir internet sitesinden hesabınızı silemiyor yada dondurma işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız iletişim kısmından bizlere mail yazarak konu hakkında haberdar edebilir ve bizlerinden inceleme yaparak işlemleri nasıl yapacağınızı sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.