LetGo Hesap Silme

LetGo uzun zamandır televizyon ve internet reklamcılığı aracılığıyla insanların dikkatini çeken,ikinci el eşyaların alınıp satıldığı bir telefon uygulamasıdır.Bu kadar reklamın getirisi olarak da ülkemizde binlerce kullanıcısı bulunan LetGo aramıza 2016’nın Ocak ayında katıldı.Uygulamayı telefonuna indiren kişilerin çoğu memnuniyetini dile getirse de, dolandrıcıların olması veya yalan yanlış eşyaların satılması bazı kullanıcıları rahatsız etmiş olacak ki günümüzde LetGo hesabını silmek isteyen insan sayısı bir hayli fazla.Şimdi size adım adım LetGo hesap silmeyi anlatacağız.

LetGo Hesap Silme

Çoğu uygulama sadece bilgisayar üzerinden hesap silinmesine izin verirken LetGo uygulaması hem telefon hemde bilgisayar üzerinden hesabınızı silmeye izin vermekte.Öncelik olarak telefonunuzdan nasıl hesabınızı sileceğinizi anlatıyoruz.Daha sonra ise bilgisayardan nasıl silebileceğinizi göstereceğiz.

Telefon İle LetGo Hesap Silme 2018

Telefonunuzdan LetGo hesabınızı silmek için öncelikle uygulamaya girin. Hesabınıza giriş yapın ve aşağıda ki panelden profilinize tıklayın. Profilinizde yukarıda bulunan ayar butonuna tıklayın ve yardım seçeceğine basın. Sayfanın en aşağısına inin ve Teknik Destek & Hata Raporu yazan yere tıklayın. Buraya kadar sıkıntısız geldiyseniz karşınıza LetGo destek ekibine iletmek üzere bir form çıkacak. Bu formda “Konu” yazan kısımı Profili Sil / Düzenle olarak seçiyoruz.Direkt olarak silme kısmı olmadığı için bu işlemi yapmaktayız.Aşağıda bulunan mesaj yerine ise “ hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum “ yazıyorsunuz ve gönderiyorsunuz. Destek ekibi yolladığınız formu gördüğünde hesabınızı kalıcı olarak silecektir. Telefondan hesap silme işlemi bu şekildedir. Şimdi bilgisayar ile LetGo hesabınızı nasıl sileceğinizi anlatacağız.

Facebook Hesap Silme

Bilgisayar İle LetGo Hesap Silme

Bilgisayar ile LetGo hesabınızı silerken, telefon ile yaptığınız aşamaların aynısını yapıyoruz. Lakin bilgisayar ile yapmak her zaman daha kolaydır. Bu yüzden sizde bilgisayar ile hesabınızı silecek iseniz aşağıda ki size sunduğumuz linke basın.

LetGo Hesabınızı Silmek İçin : https://tr.letgo.com/tr/contact

Yukarıda ki adrese girmek için öncelikle LetGo hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen formda konu kısmını “Profili Sil / Düzenle“ kısmını seçiyoruz ve aşağıda ki mesaj yerine ise yine aynı şekilde “ Hesabımın ve kayıtlı olan verilerimin kalıcı olarak silinmesini istiyorum “ yazıyorsunuz ve gönderiyorsunuz. LetGo destek ekibi gönderdiğiniz formu gördüklerinde gerekli işlemi yapacaklardır.

Skype Hesap Silme

Outlook & Hotmail Hesap Silme

Bir Cevap Yazın