Line Kalıcı Hesap Silme

Line kullanıcılarının bir çoğu ‘’Line hesabı nasıl silinir?’’ sorusuna yanıt aramaktadır. Ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler programlardan biri olan Line,  akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır.  Eğer Line hesabınızı herhangi bir nedenden dolayı silmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Sizlere kalıcı olarak line hesap silme işleminin detaylarını anlatacağız.

Line uygulamasını silmek için bir çok nedeniniz olabilir. Bunların başında, Line’ın en büyük rakibi olarak kabul edilen Whatsapp uygulaması bulunmaktadır. Whatsapp’ın kullanımının sade ve kolay olması, Line uygulamasına gerek duymamanız için gerekli olan nedenler arasındadır. Bu uygulamayı silerek telefonunuza farklı uygulamalar indirmek için yer açabilirsiniz.

Line Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Line hesabını kalıcı olarak silmek oldukça kolaydır. Line uygulamasını sildiğiniz takdirde, hesabınızı silmiş olmazsınız. Bu nedenle uygulamayı silmeden önce yapmanız gereken;

  • Line’ı açtıktan sonra ayarlar sekmesine giriş yaparak hesabınızı kapatmak, ardından da gerekli adımları izleyerek hesabınızı silmektedir.
  • Line Hesap silme işlemi için Line uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Daha sonrasında ayarlar butonuna, oradan da profil seçeneğine giriş yapın.
  • Ekranı en alta kaydırdığınız takdir de Delete Account ve ya Hesabı sil yazısını göreceksiniz.
  • Bu butona tıklayın ve karşınıza çıkan uyarıyı da tamam seçeneğine giriş yapın.

Hesabınız bu şekilde silinmiş olacaktır.

Hesabınızı sildiğiniz zaman arkadaş listenizin tamamını ve sohbet geçmişinizi silmiş olacaksınız. Line hesap silme işlemi yaparken bunu aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor.

 

Outlook & Hotmail Hesap Silme

Bir Cevap Yazın