Periscope Hesap Silme

Periscope hesap silme, insanlara canlı yayın yapma ve yapılan yayınlara izleme imkanı veren bir telefon uygulamasıdır. Çıkalı yaklaşık 3 yıl olmasına rağmen diğer uygulamalar gibi uygulama ilk yurt dışında popüler olup daha sonra ülkemizde de yayıldı diyemeyiz. Çünkü uygulama neredeyse çıktığı gün Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Hesap silme ve kapatma gibi diğer işlemleriniz için anasayfayı yada işlemler menüsünü inceleyebilirsiniz.

Periscope Hesap Silme

2015 yılında hizmete geçen sitenin kurucuları iki tane arkadaştır. Hatta uygulamanın fikri bu iki arkadaş İstanbul Taksim’de gezerken gelmiştir. Yalnız şuan uygulamanın geliştiriciliğini Twitter üstlenmiştir. Ülkemizde dahil milyonlarca üye barındıran Periscope uygulamasını okulda açmamanız gerektiğini şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer okulda canlı yayın açarsanız ve şikayet edilirseniz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından mahkemeye veriliyorsunuz ve mahkeme sonunda okulunuz değiştiriliyor. Şimdi gelelim uygulamadan rahatsız olan veya kendi sebeplerinden dolayı hesabını silmek isteyenlerin Periscope hesabını nasıl sileceğine.

Periscope Hesabımı Nasıl Silerim ?

Bazı gıcık uygulamalar gibi Periscope’da öyle bir uygulama. Hesabımızı silmek için Periscope uygulaması üzerinde hiç bir yer bulunmamakta. Bu yüzden şimdi aşağıda verdiğimiz linkten iletişim formuna ulaşacaksınız ve Periscope ekibine hesabınızı silmek için mail göndereceksiniz.

Periscope Hesap Silme linki: https://help.periscope.tv/customer/portal/emails/new

Sizden istenilen kısımları seçtikten sonra burada ki önemli kısım ise “ File Attachment “ yazan yerdir. Burada sizden ehliyet veya kimlik fotoğrafı istemektedir. Buraya fotoğrafı gönderirken T.C kimlik noyu falan kapatmayı unutmayın. Eğer fotoğraf gönderirseniz hesabınız daha hızlı bir şekilde kapatılıyor. Eğer göndermezseniz biraz daha beklemek zorundasınız.

Hepsini yaptıysanız aşağıda bulunan mail gönder kısmından formu Periscope destek ekibine iletebilirsiniz. Periscope hesabınız böylece kalıcı olarak silinecektir.

Diğer Hesap Silme İşmeleri

Bir Cevap Yazın