Sarahah Hesap Silme

Sarahah Hesap Silme

Sarahah 2016 yılında Sudi Arabistanlı bir uygulama geliştirici tarafından yapılan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Sarahah, insanların mesajlarını anonimleştirildiğinde daha dürüst olmalarını sağladığı için özellikle İngilizce ve Arapça konuşulan yerlerde son derece yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu uygulama çeşitli bağlantı sorunları nedeniyle kullanıcılar tarafından son zamanlarda olumsuz geri dönüşler almaya başlamıştır. Sarahah hesap silme işlemi doğru ve aşamalarına dikkat ederek yapıldığı rahatlıkla silinebilmektedir.

Sarahah Hesabı Silme Aşamaları

Sarahah hesap silme aşamaları doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinde başarılı bir şekilde silinmektedir. Özellikle ülkemizde son zamanlarda birçok kişi bu uygulamada olan hesaplarını silmek istemektedirler. Sararah hesabı silme aşamaları ise şu şekildedir;

  • Sararah hesap silme işlemini uygulama üzerinden yapılamadığı için bilgisayar üzerinden resmi web sitesi kullanılarak hesap silme işlemleri yapılabilmektedir.
  • Sararah internet sitesine girerek e-mail ve şifre bilgilerinizi girdikten sonra hesabınıza girmiş olmaktasınız,
  • Oturumu açtıktan sonra ise sağ üst kösede yer alan settings sekmesine tıklanmalıdır.
  • Burada sol menüde yer alan “Remove account”seçeneğine tıklayın. Kırmızı renkteki remove butonuna tıkladıktan sonra profiliniz silinecektir.
  • Site İngilizce olduğu için bu aşamaların son derece dikkatli yapılması gerekmektedir. Daha sonra ise uygulama telefondan kaldırılarak Sarahah ile ilgili tüm bağlantı tamamı ile sonlandırılmış olmaktadır. Sarahah hesap silme işlemi bu aşamalardan sonra tamamı ile gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Video Anlatım

Benzer İşlemler:

Bir Cevap Yazın