Scorp Hesap Silme

Scorp Hesap Silme; yerli sosyal medya uygulaması olan Scorp, Koç Üniversitesi’nde okuyan iki öğrenci tarafından geliştirilmiştir. İsmi scorpion (akrep) kelimesinin kısaltılmış halidir. Ülkemizde 5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Scorp’un kullanılış şekli ise yöneticiler veya kullanıcılar gündemdeki konulardan yada herhangi akıllarına gelen bir konuda başlık açıyorlar. Açılan başlığa ise video atmak isteyen kullanıcılar kısa süreli bir video atıp görüşlerini falan belirtiyorlar. Baya güzel şeyler ortaya çıkıyor diyebiliriz. Bildiğiniz gibi tutan başlıklarda ki videoları birleştirip Youtube’a yüklüyor Scorp yetkilileri. Scorp atan çoğu insanın amacı ise tabi ki düşündüğünüz gibi youtube videosunda gözükmek. Sistem böyle çalışıyor fakat sıkılanlar veya kendince sebeplerden dolayı hesaplarını silmek isteyenler olabiliyor. Scorp hesabını silmek isteyenler için şimdi bir bir anlatıyoruz.

Scorp Hesap Silme

Hesabımızı silmek için dakikalarca uğraştığımız uygulamalardan birisi de Scorp. Uygulamaya giriş yaptığınızda nereye girerseniz girin hesabınızı silebileceğiniz hiç bir bağlantı bulunmamakta. Bu yüzden çoğu kişi Google’a girip Scorp hesap silme diye aratıyor diyebiliriz. Hesabımızı silmek için Scorp’un destek yerinden destek talebi açıyoruz. Direk ulaşmak için aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Scrop Hesap Silme Linki: https://scorpapp.com/contact

Buraya girdikten sonra sizden istenilen bilgileri tek tek yazıyoruz yoksa hesabınız kapatılmıyor. Adınızı, mail adresinizi, telefon numaranızı ve hesabınızın kullanıcı adını girdikten sonra hesabımın silinmesini istiyorum adlı yeri seçip destek talebini Scorp yetkililerine gönderiyoruz ve böylece sizin yapabileceğiniz her şeyi yapmış oluyorsunuz. Gerisi Scrop yetkilisinin işlemine bakıyor.

Benzer İşlemler:

Bir Cevap Yazın