Siberalem Hesabı Silme

Siberalem Hesabı Silme

Siberalem Hesabı Silme; Siberalem ülkemizin yerli sosyal arkadaşlılık bulma sitesidir. Tamamen Türkçe olması ve en fazla kullanıcı sayısına sahip olmasından dolayı günümüzde hala en çok tercih edilen arkadaş bulma siteleri arasında yer almaktadır. Özellikle uzun bir geçmişe sahip olması sayesinde ülkemizin en güvenilir ve efektif olarak kullanılan yerli arkadaşlık sitesidir. Günümüzde bu alanda rekabetin artması ve mobil uygulamaların çoğalması sebebiyle eski cazibesinden uzak olan bu site günümüzde hala yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

İnternet üzerinden arkadaş bulmak birçok kişi tarafından denenmiş veya hala denenen bir yöntemdir. Birçok kişi ise zamanla aradığını bulduğundan ya da bulamadığından dolayı ve artık belirli bir sosyal çevrede yer edindiğinden dolayı aktif olan Siberalem üyeliklerini silmek istemektedir. Başarılı bir Siberalem hesabı silme nasıl yapılır sizle ayrıntılı bir şekilde aktaracağız.

Benzer İşlem:
Scorp Hesap Silme

Siberalem Hesabı Nasıl Silinir?

Siberalem gibi arkadaş bulma sitelerinde hesaplarınızı silmediğiniz takdirde sürekli görünür olacağını unutmamak lazımdır. Ve ileride bu durum sizin önünüze can sıkıcı bir şekilde gelebilmektedir. Siberalem hesabı silme kapatma aşamaları şu şekildedir;

  • Öncelikle Siberalem sitesine veya mobil üzerinden bağlanıyorsanız uygulamasına giriş yapıl kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra ise sol tarafta yer alan kontrol kulesi kısmından hesap kısmına girilmesi gerekmektedir.
  • Burada açılan ayarlar kısmına gelerek açılan ‘’ Hesap ayarları’’ sekmesine tıklanmalıdır.
  • Burada şifre değiştir, E posta değiştir ve üyelikten ayrıl kısımları bulunmaktadır.
  • Sırada yer alan üyelikten ayrıl kısmına tıklanmalıdır. Buraya tıkladığınız zaman size neden üyelikten ayrılmak istediğinize dair bir kısım çıkacaktır.
  • Fazla vakit kaybetmemek için diğer kısmını işaretleyerek ve tekrar şifrenizi yazarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Benzer İşlem:
Snapchat Hesap Silme 2018

Siberalem Hesabı Silerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siberalem hesabı silerken bazı noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu noktalar bilindikten sonra kesin silme kararı verilmelidir. Öncelikle;

  • Öncelikle sorun profilinizin görünme sorunu ise hesabınızı kapatma yerine dondurabilir ya da profilinizin görünürlüğünü kapatabilirsiniz.
  • Hesabı sildikten sonra tekrar aynı kullanıcı adı ve şifre ile ilk 6 ay içerisinde girildiği takdirde hesabınız tekrar aktif olacaktır. Bundan dolayı en az 6 ay tekrar giriş yapılmamalıdır. Bu noktalar dikkat edildiğinde başarılı ve amacına hizmet eden bir hesap silme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Video Anlatım

Benzer İşlemler:

Bir Cevap Yazın