Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme

Snapchat, son yıllarda dünya genelinde ve ülkemizde oldukça popüler olmuş bir soysa medya uygulamasıdır. Özellikle getirdiği yeniliklerle uzun bir süre oldukça aktif bir kullanım alanı olmuştur. Bu uygulama arayıcılığı ile insanlar birbirlerine video, fotoğraf ve mesajlar yollayabilmektedir. Ama son yıllarda özellikle İnstagram, WhatsApp gibi uygulamaların Snapcaht özelliklerini kullanmaya başlaması sonucu bu program popülerliğini yitirmeye başlamıştır. Snapchat hesap silme veya kapatma işlemi doğru ve aşamalarına dikkat ederek yapıldığı takdirde kısa sürede sorunsuz bir şekilde silinmektedir.

Snapchat Hesabı Silme Aşamaları

Snapchat hesap silme aşamaları biraz karışık olduğu için silerken dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü site İngilizce olduğu için silme aşamaları konusunda İngilizce gerekmektedir. Bu aşamaları eksiksiz yapıldığından hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Snapchat hesabınızın başarılı bir şekilde silinmesi için şu aşamalar sırası ile uygulanmalıdır;

  • Öncelikle kullanıcı adınız ve parolanız ile Snapchat hesabınıza giriş yapmalısınız,
  • Ana sayfada bulunan Support sekmesine tıklıyoruz,
  • Açılan sayfada sağ üst tarafında bulunan Sign In sekmesine tıklıyoruz,
  • Açılan sayfada yer alan kullanıcı bilgilerimizi doldurup Sign In butonuna tıklıyoruz,
  • Giriş onaylandıktan sonra ekrana gelen Learning the Basics bağlantısına tıklanmalıdır,
  • Açılan sayfada Account Settings sekmesine tıklayarak Hesap ayarları menüsüne geliyoruz,
  • Son olarak ekrana gelen sayfada kullanıcı şifremizi girerek Delete My Account butonuna tıklıyoruz ve Snapchat hesap silme işlemi başarılı bir şekilde sonlandırılmış olmaktadır.

Snapchat Hesap Silme Linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/

Benzer İşlemler

 

Bir Cevap Yazın