swarm hesap silme
Swarm Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?

Swarm hesabı silme alışıla geldiğinin aksine dondurma özelliği bulunmamaktadır, bunun yanında mobil uygulama üzerinden de silme işlemi maalesef yapılamamakta. Swarm son zamanlarda en çok kullanılan yer bildirimi uygulaması olarak akıllı cihaz kullanıcıları arasında yer edinmeye başladı. Özellikle Facebook ve diğer sosyal medya platformları Swarm‘daki özellikleri kendi bünyesinde katarak yer bildirimi özelliklerini kendi kullanıcılarına sundular. Sunulan bu özelliklerin yanında dileyen elbette ki Swarm hesabını silebiliyor. Bu yazımızda sizlere Swarm hesabınızı nasıl sileceğinizi anlattık.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılıyor?

Aşağıda belirtilen adımları aynı şekilde uygulayarak hesabınızı silebilirsiniz.

– Swarm silme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle Foursquare sitesini bilgisayarınızın tarayıcısından açmalısınız.

– Sonrasında hesabınızı silmek için buradan hesap silme sayfasına ulaşabilirsiniz.

– Foursquare sitesine açmış olduğunuz Swarm hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

– Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek sayfada “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusuna cevap vermenizi isteyecektir. İstediğiniz herhangi bir cevabı verip devam ediyorsunuz.

– Daha sonra sayfanın  alt kısmında “Delete Account” butonuna ile hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

swarm hesabı silme

Telefondan Swarm Hesabı Silme

Mobil uygulama üzerinden Swarm hesabınızı silemeniz güncel hali ile mümkün değil. Ancak alternatif bir yöntem olarak akıllı cihazınızdan Chrome, Safari, Dolphin gibi internet tarayıcıları üzerinden yukarıda tarif edilen yöntemleri uygularsanız telefondan swarm silme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Gerekli inceleme ve silme adımlarını uyguladığınız  zaman swarm hesabınızı silebilirsiniz. 

Anlatıldığı şekilde uygulandığında Swarm hesabı silme işlemlerini bu şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz hesap silme ve dondurma işlemlerini bizlere iletişim sayfası aracılığı ile iletebilirsiniz.

Swarm Hesap silme linki:
Swarm hesabı silme linki.

Bir Cevap Yazın